Подробиці про бальзам Спасатель®

Бальзам Спасатель - прекрасное средство от солнечных ожогов

Універсальний косметичний бальзам для зовнішнього застосування

Бальзам Спасатель® Форте є швидкою та дієвою допомогою при різних ушкодженнях поверхні шкіри. Бальзам може бути застосований при саднах, порізах, опіках, обмороженнях, а також при сухій, потрісканій шкірі рук і ніг. Натуральні молочні ліпіди, що входять до складу бальзаму, швидко заспокоюють шкіру при опіках та запобігають появі пухирів і шрамів.

Склад
• Натуральні молочні ліпіди;
• Віск бджолиний очищений;
• Рослинні олії: обліпихова, арганова, лляна;
• Натуральні екстракти: прополісу, календули, арніки;
• Ефірні олії: чайного дерева, ромашки, лаванди, терпентинова;
• Вітаміни: А (ретинол), Е (токоферол), Д-Пантенол (провітамін В5);
• Ланолін натуральний (вовняний віск).

Опис складу та дії. Бальзам Спасатель® Форте є унікальним високоефективним регенерувальним та заспокоювальним засобом, активність якого базується на дії збалансованої комбінації ефірних та рослинних олій, вітамінних комплексів, бджолиного воску, біологічно активних компонентів прополісу, молочних ліпідів. Механізм дії бальзаму грунтується на здатності його компонентів відновлювати захисні властивості ушкоджених тканин та забезпечувати регенеративні процеси без утворення рубців. У разі опіків відновлення епідермісу відбувається одночасно по всій ураженій поверхні одразу після відновлення базального шару шкіри.

Потужна бактеріостатична дія бальзаму обумовлена підсиленням біохімічних процесів під час загоєння і супроводжується локальною активізацією бактерицидних процесів у крові та лімфі. Розсмоктувальна дія бальзаму дає змогу менш ніж за добу відновити працездатність людини при розтягненні зв’язок, поверхневих гематомах.

Бальзам зменшує больові відчуття не завдяки  прямій знеболювальній дії, а шляхом відновлення клітинних функцій в ушкоджених тканинах.

Більше інформації про складові бальзаму Спасатель® Форте

Спосіб застосування. Бальзамом густо намащують місце травми або ушкоджену поверхню шкіри та, в разі потреби,  закривають пов’язкою з ізолювальним шаром, який запобігає вбиранню бальзаму в пов’язку. При потребі бальзам застосовують повторно. Дуже важливо застосовувати бальзам якомога швидше після травмування – це значно пришвидшує процес загоєння.

Можливі побічні реакції. Бальзам Спасатель® Форте в поодиноких випадках може викликати алергічні реакції. Тому слід з обережністю застосовувати бальзам, якщо він містить інгредієнти, які викликають у Вас алергічну реакцію.

Протипоказань щодо застосування бальзаму Спасатель® Форте не виявлено.

Бальзам Спасатель® Форте не є лікарським засобом.

Зберігання. Бальзам слід зберігати у щільно закритій упаковці, в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – Не слід використовувати після терміну, позначеного літерою “Е” на ламінатній тубі.

Правила відпуску. Без рецепта лiкаря.

Форма випуску. Ламінатна туба, 30 г.

Виробник

Dr Retter EC
17 Warszawska str
05-075 Warsaw
POLAND

Елементи захисту бальзаму Спасатель® Форте від фальсифікації